Apie Mus

Į blakstienų ir antakių laminavimo sritį nėriau dėl to, kad šios procedūros išgelbėjo mane nuo  ilgus metus kamavusios alergijos blakstienų priauginimo klijams.

Taip kilo idėja sukurti KOUKLA produktus ir padėti kitoms – tiek grožio meistrėms tiek klientėms, turinčioms tokių pačių problemų ar tiesiog norinčioms atstatyti savo blakstienas, antakių plaukelius, suteikti jiems ryškumo!

-Ilona Vilkelė-

Mūsų misija

Mūsų prioritetas aukščiausios kokybės produktai padėsiantys grožio meistrams prisiliesti prie savo klienčių kuo natūraliau, sukuriant išraiškingą rezultatą!

Ne mažiau svarbu ruošti kvalifikuotus grožio specialistus blakstienų laminavimo ir priauginimo bei antakių laminavimo srityje. Mūsų treneriai siūlo kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie leis pagilinti Jūsų žinias grožio industrijos srityje, sužinoti naujausias tendencijas, technikas ir geriausiais praktikas.

Mokslu pagrįstos žinios

Mūsų produktai sukurti Lietuvoje ir pagaminti laikantis geros gamybos praktikos, sertifikuoti ir turintys visus reikalingus dokumentus.

Todėl visada išgaunami tik kokybiški rezultatai laikantis procedūrų protokolų.

Daugiau nei

5 metai

Esame su Jumis

Treneriai

Mūsų komada:

Aukščiausios kvalifikacijos treneriai dirbantys ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Norvegijoje, Danijoje.

Mūsų komandos stiprybė – itin gausi trenerių komanda Lietuvoje ir ne tik, gebantys atsakyti į  kiekvieną Jums iškilusį klausimą, nes nuolatos tobulinasi ir remiasi tik inovatyviausia, šios dienos aktualijas atitinkančia informacija.

Patikimumas

Stengiamės kurti pasitikėjimą mūsų klientams, teikdami aukštos kokybės priemones ir paslaugas. Taip pat rengdami teorinius ir praktinius seminarus, kurie padeda tobulėti grožio srities specialistams visoje Lietuvoje ir Europoje.

Mūsų produktus renklasi geriausi šalies meistrai bei treneriai!

PROFESIONALI PRODUKCIJA

Profesionalūs ir saugūs produktai

PATOGUS PRISTATYMAS

Įvairūs pristatymo būdai

SAUGUS ATSISKAITYMAS

Saugūs ir patogūs atsiskaitymo būdai

 Užpildykite užklausos formą arba rašyke el.paštu ar susisiekime per soc.tinklus